DETAY'CILAR

Selin Uğurluer

Founder
Event Planning Manager

Sabırlı, Pratik, Mükemmeliyetçi

1975 yılında İstanbul’da doğdu. Orta öğrenimini Sainte Pulcherie Kız Ortaokulu’nda, lise öğrenimini Saint Benoit Lisesi’nde, yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. 1998 yılında turizm sektörüne şirket organizasyonları yöneticiliği ile giriş yaptı ve 2000 yılında kurmuş olduğu Detay Worx ile sektördeki profesyonel hizmetine etkinlik yönetimi, kongre, seminer, toplantı ve kurumsal şirket organizasyonları alanında devam etmektedir.

Melisa Gözde Özgör

Event Director / Partner
Event Operations Manager

Samimi, Meraklı, Çözüm Odaklı

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Lise Eğitimini Özel Beykent Sosyal Bilimler Lisesi’nde, yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Felsefe ve İnsan Kaynakları dallarında tamamladı. Detay Worx ile 2010 itibariyle proje bazlı çalışmaya başlayıp, 2014’ten bu yana ise Detay Worx ailesine Genel Müdür olarak katkısına devam etmektedir.

Beyza COŞKUN


1997 yılında İstanbul'da doğdu. Üniversite Eğitimini 2019 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Organizasyon sektöründe part time olarak çeşitli tecrübelerinden sonra, Haziran 2019 itibariyle Detay Worx'te Event Planner olarak çalışmaktadır.

Yahya Kavaklı

Event
Technical & Branding Responsible

Gözlemci, Dikkatli, Güvenilir

1970 yılında İstanbul'da doğdu. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, Çukurova Üniversitesi Turizm Bölümü’ne devam etti. 2002 yılından bu güne kadar organizasyon sektöründe ve 2016 yılından günümüze detay worx bünyesinde Technical & Branding Responsible görevinde sektöre katkı vermeye devam etmektedir.

Erkut Yurtlu

Technology
Designer

Yaratıcı, Tasarımcı, Dinamik

1989 yılında Ankara'da doğdu. Eğitimini 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Maliye bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Fakat içindeki tutku nedeniyle grafik ve animasyona yöneldi. 2015'te Detay Worx ile tanıştı ve burada Tasarımcı olarak çalışmaya devam ediyor.

Müjgan Defne Şevketbeyoğlu

Technology
Marketing Manager

Renkli, Çılgın, Hızlı

Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden 2001 yılında mezun oldu. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü’ne başladı ve halen eğitimine devam etmektedir. 2017 yılından beri Detay Worx bünyesinde pazarlama ve sosyal medya uzmanı olarak çalışmaktadır.